Arama Yap
En Çok Okunanlar
Alakalı Etiketler
Bizi Takip Edin

Hakkımızda

2200 Harf | 380 Kelime | 4 Dakika

Hakkımızda Payalş

27 Ocak Perşembe 2022 | Kurumsal | 1552


Ayk Bilişim Dijital Çözümler alanlarında uzman, Alanlarında lisans eğitimlerini tamamlamış programcılar, grafik dizayn eksperleri ve çevrimiçi pazarlama eksperlerinden meydana gelen Web ve mobil girişimcilerin projelerini yaşama yaşamış hareketli bir ekiptir. Uzman kadromuz geniş bir yelpazede çoğu sektörün öncüsü firma ile çalışarak vakit amacıyla derin bir deney kazanarak fark yaratmıştır.


Web Tasarım’da Türkiye’nin Lideri
Sektörel deneysi ve misal proje çalışmaları ile Türkiye’in en iyi program firmaların dan biri olmuştur. Fütüristik düşünce, kişiselleştirilmiş ilgi ve özen, Sonuç merkezli yenilikçilik müşteri beklentisi ni aşan, yenilik çi, ve rekabe tçi fiyat politikası ile size kurumsal bir kültür yayın layan Ayk Bilişim Web Tasarım Dijital Çözümler, Bir sene süresince size destek sunarak bir ileri projenizi de yaşama geçirecek en iddialı şirket olmayı arzular. Bu gaye ile Web dizayn eksperlerimiz ve programcılarımız büyük beğeni ile çalışırlar.

2010’dan Beri Web Tabanlı Yazılım
Ayk Bilişim Dijital Çözümler, 2010 seneından bu yana internet tabanlı program, internet dizayn ve arama motoru optimizasyo nu konuların da hizmet vermek tedir. Web Yazılım mühendis liği alanların da en son teknolojiyi görsel sanat öğeleri ve basit ve anlaşılır kullanıcı arabirimi dizaynı ile birleştirerek müşterilerine interneti en etkin biçim de kullandır mayı gaye edinmiş tir.


Gizlilik Politikası
Benzer İçerik
avatar
  • 1248

  • 14 Şubat Pazartesi 2022

Devam
Kişisel Verilerin Korunası Politikası
Benzer İçerik