Arama Yap
En Çok Okunanlar
Alakalı Etiketler
Bizi Takip Edin

Gizlilik Politikası

6121 Harf | 847 Kelime | 6 Dakika

Gizlilik Politikası Payalş

14 Şubat Pazartesi 2022 | Kurumsal | 1247


Hangi bilgileri topluyoruz?

Sitemize kaydolduğunuzda, bir talep gönderdiğinizde, herhangi bir hizmet satın aldığınızda, bir genel bakışa tepki verdiğinizde veya bir yapıyı tamamladığınızda sizden veri topluyoruz. Web Tasarım hizmetinde Herhangi bir yardım talebinde bulunurken veya sitemize kaydolurken, uygun olduğu şekilde, adınızı, e-posta adresinizi veya telefon numaranızı girmeniz istenebilir. Yine de sitemizi isimsiz olarak ziyaret edebilirsiniz.

Bilgilerinizi nasıl koruyoruz?

Sağlanan tüm hassas/kredi verileri Stripe aracılığıyla gönderilir.
Bir değiş tokuştan sonra, özel verileriniz (kredi kartları, sosyal güvenlik numaraları, finansal bilgiler vb.) çalışanlarımıza verilmeyecektir.

Herhangi bir bilgiyi dış taraflara ifşa ediyor muyuz?

Tanınabilir verilerle satmayız, takas etmeyiz veya her halükarda dış toplantılara geçmeyiz. Bu, sitemizi çalıştırmamıza, işimizi yönetmemize veya sizi ayarlamamıza yardımcı olan yabancılara güvenilmez, çünkü bu toplantılar bu verilerin gizli tutulmasına izin verir. Yasalara uymak, site stratejilerimizi uygulamak veya kendimizin veya başkalarının haklarını, mülkiyetini veya refahını sağlamak için tahliyenin uygun olduğunu kabul ettiğimizde verilerinizi de verebiliriz.

Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasasına Uygunluk

COPPA'nın (Çocukların Çevrimiçi Gizliliğini Koruma Yasası) ön koşullarıyla tutarlıyız, 13 yaşından küçük hiç kimseden veri toplamıyoruz. Sitemiz, öğelerimiz ve yönetimlerimiz, her halükarda 13 yaşında veya daha fazla yerleşik bireylere tamamen koordine edilmiştir.

Gizlilik Politikamızdaki Değişiklikler

Gizlilik politikamızı değiştirmeye karar verirsek, bu değişiklikleri bu sayfada yayınlayacağız.


Hakkımızda
Benzer İçerik
avatar
  • 1552

  • 27 Ocak Perşembe 2022

Devam
Kişisel Verilerin Korunası Politikası
Benzer İçerik